|
|
|
|
 |
Peter atyuska
2014-07-05 17:17:06
|
61618
|
Általában a nútféderbe kerül egy spéci kis rögzítő elem amit lecsavaroznak a gerendához vagy leszögelnek, a fa természetes mozgása miatt, meg a terhelési mozgás miatt én nem ragasztanám (úgy is szét fog válni vagy a ragasztásnál vagy máshol maga az anyag fog repedni). Olyan alátét ami elnyeli a hangot. |
|
A hozzászólás:
 |
digium
2014-07-04 19:34:00
|
61614
|
Galériás kérdésem lenne, megvan már a rétegrend:
10x15cm gerendák 50cm osztásközzel
22mm osb (sima)
Austrotherm at-l2 23/20mm
15mm osb (nútféderes)
laminált parketta alátéten
Kérdések:
A felső osb nútfédereit be kell kennem faragasztóval összerakás előtt?
Milyen alátétet válasszak a laminált alá?
Köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|