Keresés

Részletes keresés

Peter atyuska Creative Commons License 2014-07-05 17:17:06 61618

Általában a nútféderbe kerül egy spéci kis rögzítő elem amit lecsavaroznak a gerendához vagy leszögelnek, a fa természetes mozgása miatt, meg a terhelési mozgás miatt én nem ragasztanám (úgy is szét fog válni vagy a ragasztásnál vagy máshol maga az anyag fog repedni). Olyan alátét ami elnyeli a hangot.

A hozzászólás:
digium Creative Commons License 2014-07-04 19:34:00 61614

Galériás kérdésem lenne, megvan már a rétegrend:

10x15cm gerendák 50cm osztásközzel

22mm osb (sima)

Austrotherm at-l2 23/20mm

15mm osb (nútféderes)

laminált parketta alátéten

 

Kérdések:

A felső osb nútfédereit be kell kennem faragasztóval összerakás előtt?

Milyen alátétet válasszak a laminált alá?

 

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!