|
|
|
|
 |
Madaraspisti
2014-07-05 05:43:32
|
61617
|
26 m2 -ről vagy 270 m2 -ről van e szó ? Nem mindegy.
Én speciel egy 6 m2 -e felülettet rakatnák fel - egy lépcsőházban. 25 eft-ot ajánlottam az anyag nélkül. A vállalkozó még hezitál. Valószinű kevesli a pént, de ennyit adok neki.
Az anyagok : 2 bála + 2 db 10 -es polistirol lemez, kb. 12 eft, 2 zsák ragasztó kb. 3 eft, 15 db dűbel kb 1000 ft, 8 m2 háló úgy 1,5 ft, 3/4 veder festék na ez megmaradt anyag.
A gyors kalkulációm szerint úgy 7 eft / m2 re jön ki.
De a festéket még nem is számoltam.
Én csak azért nem csinálom, mert nem akarok nyaktörést. 2,2 és 3.8 m magasságban van. |
|
 |
Törölt nick
2014-07-04 19:36:40
|
61615
|
Igen... ha nem csak munkadíj, hanem anyagos ár és normális az anyag. |
|
 |
Gyurco78
2014-07-04 11:05:28
|
61612
|
Anyaggal együtt teljesen jó ez az ár.
|
|
A hozzászólás:
 |
murray
2014-07-04 10:22:34
|
61610
|
kültéri 10cm hungarocell dryvit felrakása +festéssel mindennel cakk pakk 6e ft/nm reális ár?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|