Keresés

Részletes keresés

KömKel Creative Commons License 2014-07-04 11:29:04 61613

Ha nem akarsz háborút, akkor csináltass egy 60x60 nyiló részt, a többi pedig átlátszatlan fix.

Legalábbis ez a hivatalosan elfogadott, de meglévő állapotnál gyakorlatilag tökmindegy, amig a szomszéd el nem kezd hápogni.

A hozzászólás:
C20NE Creative Commons License 2014-07-04 10:03:26 61606

Ilyen házat vettünk, kisebbre nem cserélném, mert sötét lenne a konyha. Az érdekelne, hogy szellőztetésre is lehet-e használni vagy csak világító ablaknak? 200-on van az alja, kilátni nemigen lehet rajta.

Előzmény:
KömKel Creative Commons License 2014-07-04 08:22:11 61600

Hivatalosan 60x60-as lehet a nyitható részük, és ennek 180 parapettel kell rendelkeznie legalább.

Sok régi háznál nagyobbat raktak be, és azokkal épitésügyileg nem tudsz mit kezdeni, ha 10 éven túliak.

 

Én biztos oda szaratnám a kutyát az ablak alá :]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!