|
|
|
|
 |
topikolos
2014-07-04 10:19:10
|
61609
|
Ilyen üzletbe nem nagyon fektetném a pénzem, bár már gondolkodtam rajta... :)
A sima tetőfólia nap által ért, kilógó része simán szétmálik egy év alatt. A tető egyik felén fehér van, az rácsozott változat, ott kipotyogtak a rács közei. A másik oldalra azt az ezüst színű szövöttet tettem, az rendben van, de ahol érte a nap, az is törékeny, merev lett, málik szét. Ez a maxx, amit láttam, fogtam, évek alatt is remek állapotban van a napon. Mondjuk a sima tetőfóliához képest 4x-es árú. |
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-07-04 09:33:03
|
61605
|
Nem nagyon bontanak meg tekercset, mert kevesen keresik... vedd meg, és áruld a Vaterán a maradékot :) |
|
Előzmény:
 |
topikolos
2014-07-04 09:18:33
|
61604
|
Köszi, akkor még rágódom rajta. Keresgélek tovább, hátha...
Neked nincs olyan ügyfeled, vagy nem ismersz olyan vállalkozót, akinek lenne eladó maradék? Vagy boltot, ahol adnak darab tekercset, bárhol az országban? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|