Keresés

Részletes keresés

topikolos Creative Commons License 2014-07-04 10:19:10 61609

Ilyen üzletbe nem nagyon fektetném a pénzem, bár már gondolkodtam rajta... :)

 

A sima tetőfólia nap által ért, kilógó része simán szétmálik egy év alatt. A tető egyik felén fehér van, az rácsozott változat, ott kipotyogtak a rács közei. A másik oldalra azt az ezüst színű szövöttet tettem, az rendben van, de ahol érte a nap, az is törékeny, merev lett, málik szét. Ez a maxx, amit láttam, fogtam, évek alatt is remek állapotban van a napon. Mondjuk a sima tetőfóliához képest 4x-es árú.

A hozzászólás:
KömKel Creative Commons License 2014-07-04 09:33:03 61605

Nem nagyon bontanak meg tekercset, mert kevesen keresik... vedd meg, és áruld a Vaterán a maradékot :)

Előzmény:
topikolos Creative Commons License 2014-07-04 09:18:33 61604

Köszi, akkor még rágódom rajta. Keresgélek tovább, hátha...

Neked nincs olyan ügyfeled, vagy nem ismersz olyan vállalkozót, akinek lenne eladó maradék? Vagy boltot, ahol adnak darab tekercset, bárhol az országban?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!