|
|
|
|
 |
KömKel
2014-07-04 09:33:03
|
61605
|
Nem nagyon bontanak meg tekercset, mert kevesen keresik... vedd meg, és áruld a Vaterán a maradékot :) |
|
A hozzászólás:
 |
topikolos
2014-07-04 09:18:33
|
61604
|
Köszi, akkor még rágódom rajta. Keresgélek tovább, hátha...
Neked nincs olyan ügyfeled, vagy nem ismersz olyan vállalkozót, akinek lenne eladó maradék? Vagy boltot, ahol adnak darab tekercset, bárhol az országban? |
|
Előzmény:
 |
KömKel
2014-07-04 09:15:02
|
61603
|
Nem azt mondom, hogy nem jó, csak kérdés MEDDIG jó.
Én tavalyelőtt csináltam egy féltetőt az udvari kisház fölé, kétszeres sima tetőfóliázással, 30 cm-es átlapolásokkal. Egy évet birta, azóta beázik itt-ott...
Szóval minél jobb anyagból csinálod, annál tovább birja. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|