Keresés

Részletes keresés

KömKel Creative Commons License 2014-07-04 09:33:03 61605

Nem nagyon bontanak meg tekercset, mert kevesen keresik... vedd meg, és áruld a Vaterán a maradékot :)

A hozzászólás:
topikolos Creative Commons License 2014-07-04 09:18:33 61604

Köszi, akkor még rágódom rajta. Keresgélek tovább, hátha...

Neked nincs olyan ügyfeled, vagy nem ismersz olyan vállalkozót, akinek lenne eladó maradék? Vagy boltot, ahol adnak darab tekercset, bárhol az országban?

Előzmény:
KömKel Creative Commons License 2014-07-04 09:15:02 61603

Nem azt mondom, hogy nem jó, csak kérdés MEDDIG jó.

 

Én tavalyelőtt csináltam egy féltetőt az udvari kisház fölé, kétszeres sima tetőfóliázással, 30 cm-es átlapolásokkal. Egy évet birta, azóta beázik itt-ott...

Szóval minél jobb anyagból csinálod, annál tovább birja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!