Keresés

Részletes keresés

topikolos Creative Commons License 2014-07-04 09:18:33 61604

Köszi, akkor még rágódom rajta. Keresgélek tovább, hátha...

Neked nincs olyan ügyfeled, vagy nem ismersz olyan vállalkozót, akinek lenne eladó maradék? Vagy boltot, ahol adnak darab tekercset, bárhol az országban?

A hozzászólás:
KömKel Creative Commons License 2014-07-04 09:15:02 61603

Nem azt mondom, hogy nem jó, csak kérdés MEDDIG jó.

 

Én tavalyelőtt csináltam egy féltetőt az udvari kisház fölé, kétszeres sima tetőfóliázással, 30 cm-es átlapolásokkal. Egy évet birta, azóta beázik itt-ott...

Szóval minél jobb anyagból csinálod, annál tovább birja.

Előzmény:
topikolos Creative Commons License 2014-07-04 09:11:24 61602

A maxx akkor biztos nem jó? Mutattak nekem egy négyzetméteres darabot, amit évek óta esz a nap és semmi baja nem volt. És abból adnának méterre. Ráadásul fele árú, mint a foxx, persze nem véletlen, éreztem a különbséget, de ha nem taposom felrakás közben...? A foxx még víztaszító is, cseppekbe összeáll a víz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!