|
|
|
|
 |
topikolos
2014-07-04 09:18:33
|
61604
|
Köszi, akkor még rágódom rajta. Keresgélek tovább, hátha...
Neked nincs olyan ügyfeled, vagy nem ismersz olyan vállalkozót, akinek lenne eladó maradék? Vagy boltot, ahol adnak darab tekercset, bárhol az országban? |
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-07-04 09:15:02
|
61603
|
Nem azt mondom, hogy nem jó, csak kérdés MEDDIG jó.
Én tavalyelőtt csináltam egy féltetőt az udvari kisház fölé, kétszeres sima tetőfóliázással, 30 cm-es átlapolásokkal. Egy évet birta, azóta beázik itt-ott...
Szóval minél jobb anyagból csinálod, annál tovább birja. |
|
Előzmény:
 |
topikolos
2014-07-04 09:11:24
|
61602
|
A maxx akkor biztos nem jó? Mutattak nekem egy négyzetméteres darabot, amit évek óta esz a nap és semmi baja nem volt. És abból adnának méterre. Ráadásul fele árú, mint a foxx, persze nem véletlen, éreztem a különbséget, de ha nem taposom felrakás közben...? A foxx még víztaszító is, cseppekbe összeáll a víz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|