Keresés

Részletes keresés

KömKel Creative Commons License 2014-07-04 09:15:02 61603

Nem azt mondom, hogy nem jó, csak kérdés MEDDIG jó.

 

Én tavalyelőtt csináltam egy féltetőt az udvari kisház fölé, kétszeres sima tetőfóliázással, 30 cm-es átlapolásokkal. Egy évet birta, azóta beázik itt-ott...

Szóval minél jobb anyagból csinálod, annál tovább birja.

A hozzászólás:
topikolos Creative Commons License 2014-07-04 09:11:24 61602

A maxx akkor biztos nem jó? Mutattak nekem egy négyzetméteres darabot, amit évek óta esz a nap és semmi baja nem volt. És abból adnának méterre. Ráadásul fele árú, mint a foxx, persze nem véletlen, éreztem a különbséget, de ha nem taposom felrakás közben...? A foxx még víztaszító is, cseppekbe összeáll a víz.

Előzmény:
KömKel Creative Commons License 2014-07-04 08:24:03 61601

A másik megoldás, hogy telibe bitumenes lemezezed, és az ellenléc szögeinél tömitő szalagot használsz.

Ezzel az a gond, hogy a cserép hőjétől pár év alatt szétmálik a bitumenes lemez. Talán akkor nem, ha lapostetőre valót teszel fel, de az meg mocskosul drága.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!