|
|
|
|
 |
KömKel
2014-07-04 09:15:02
|
61603
|
Nem azt mondom, hogy nem jó, csak kérdés MEDDIG jó.
Én tavalyelőtt csináltam egy féltetőt az udvari kisház fölé, kétszeres sima tetőfóliázással, 30 cm-es átlapolásokkal. Egy évet birta, azóta beázik itt-ott...
Szóval minél jobb anyagból csinálod, annál tovább birja. |
|
A hozzászólás:
 |
topikolos
2014-07-04 09:11:24
|
61602
|
A maxx akkor biztos nem jó? Mutattak nekem egy négyzetméteres darabot, amit évek óta esz a nap és semmi baja nem volt. És abból adnának méterre. Ráadásul fele árú, mint a foxx, persze nem véletlen, éreztem a különbséget, de ha nem taposom felrakás közben...? A foxx még víztaszító is, cseppekbe összeáll a víz. |
|
Előzmény:
 |
KömKel
2014-07-04 08:24:03
|
61601
|
A másik megoldás, hogy telibe bitumenes lemezezed, és az ellenléc szögeinél tömitő szalagot használsz.
Ezzel az a gond, hogy a cserép hőjétől pár év alatt szétmálik a bitumenes lemez. Talán akkor nem, ha lapostetőre valót teszel fel, de az meg mocskosul drága. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|