Keresés

Részletes keresés

Dunit Creative Commons License 2014-07-04 10:08:24 61608

 Ez a szomszédra nyiló ablak néha komoly háborúság forrása lehet. A családban is volt egy ilyen  ' hétéves' háború lett belőle.

A hozzászólás:
waryou_84 Creative Commons License 2014-07-04 08:07:13 61599

Köszi a hozzászólást mindenkinek ablakos ügyben.

Igen, ez az ablak nyitható. Mondjuk annyiból jó, hogy le takarta az ablakot és csak bukóra szokta nyitni, de emellett még a zaj is elég zavaró, szóval lépni fogok.

Előbb szép szóval...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!