|
|
|
|
 |
Dunit
2014-07-04 10:08:24
|
61608
|
Ez a szomszédra nyiló ablak néha komoly háborúság forrása lehet. A családban is volt egy ilyen ' hétéves' háború lett belőle. |
|
A hozzászólás:
 |
waryou_84
2014-07-04 08:07:13
|
61599
|
Köszi a hozzászólást mindenkinek ablakos ügyben.
Igen, ez az ablak nyitható. Mondjuk annyiból jó, hogy le takarta az ablakot és csak bukóra szokta nyitni, de emellett még a zaj is elég zavaró, szóval lépni fogok.
Előbb szép szóval... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|