|
|
|
|
 |
KömKel
2014-07-04 08:22:11
|
61600
|
Hivatalosan 60x60-as lehet a nyitható részük, és ennek 180 parapettel kell rendelkeznie legalább.
Sok régi háznál nagyobbat raktak be, és azokkal épitésügyileg nem tudsz mit kezdeni, ha 10 éven túliak.
Én biztos oda szaratnám a kutyát az ablak alá :] |
|
A hozzászólás:
 |
C20NE
2014-07-03 15:12:29
|
61595
|
Ezek a telekhatáros ablakok csak világító funkciót látnak el vagy nyithatóak és használhatóak szellőztetésre is? |
|
Előzmény:
 |
KömKel
2014-07-03 13:49:15
|
61592
|
Semmit nem tudsz vele kezdeni, ha 10 evnel regebbi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|