Keresés

Részletes keresés

KömKel Creative Commons License 2014-07-03 13:49:15 61592

Semmit nem tudsz vele kezdeni, ha 10 evnel regebbi.

A hozzászólás:
waryou_84 Creative Commons License 2014-07-03 13:14:20 61591

Sziasztok!

 

Ha a szomszédnak van egy 10 évnél régebben, szabálytalanul elkészült ablaka (oldalhatáron kb 60x120, a megengedettnél alacsonyabban) azzal lehet jogilag valamit kezdeni vagy így kell elfogadni ahogy van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!