Tervezés és engedélyezés az első lépés.
Amúgy az a 160 cm -es nyilás mit takar , elsőként minden nyílásnak kettő mérete van.
Szerencséd van'műszakilag' ha a szarufákat nem kell kiváltani - legalább is körültekintő ember úgy választja tetőtéri ablakot hogy ne kelljen.
Kibontod a tetőt beépíted az ablakot ( agyártók elég részletesen leírják hogy hogyan, majd visszaépíted az ablak körüli részt lehetőleg vízzáróan.
Cserépnél viszonylag könnyű palánál macerásabb.
Mennyi ? az ablakok ára és a beépítés díja, ami tág határok között változhat.
Most látom nem tető sikba történik a művelet.
Annál könnyebb.
,Kiváltod a a falban az ablak fölötti részt, kiszeded a téglákat és beépíted az ablakokat.
Jó kőmíves másodmagával elkészíti , ha alkudsz akkor jutányos is lehet.
Az a tetőtéri oldalfal nem véletlenül oromfal ? |