Keresés

Részletes keresés

milyen matracot Creative Commons License 2014-07-03 12:57:33 61589

Koszi a valaszt. De, oromfal.

 

jetrotál, koszi a valaszt neked is.

 

A tervezes "csak" az epiteshatosag nevu sohivatal miatt kell? Mekkora a lebukas eselye?

A hozzászólás:
Dunit Creative Commons License 2014-07-03 11:26:08 61586

 Tervezés és engedélyezés az első lépés.

 

 

 Amúgy az a 160 cm -es nyilás mit takar , elsőként minden nyílásnak kettő mérete van.

 Szerencséd van'műszakilag' ha a szarufákat nem kell kiváltani - legalább is körültekintő ember úgy választja  tetőtéri ablakot hogy ne kelljen.

 Kibontod a tetőt beépíted az ablakot ( agyártók elég részletesen leírják hogy hogyan, majd visszaépíted az ablak körüli részt lehetőleg vízzáróan.

 Cserépnél viszonylag könnyű palánál macerásabb.

 Mennyi ? az ablakok ára és a beépítés díja, ami tág határok között változhat.

 

 

 Most látom nem tető sikba történik a művelet.

 

Annál könnyebb.

 

 ,Kiváltod a  a falban az ablak fölötti részt, kiszeded a téglákat és beépíted az ablakokat.

Jó kőmíves másodmagával elkészíti , ha alkudsz akkor jutányos is lehet.

 

 

 Az a tetőtéri oldalfal nem véletlenül oromfal ?

Előzmény:
milyen matracot Creative Commons License 2014-07-03 10:49:46 61582

Szeretnek B30-as teglabol epult tetoteri oldalfalba 2 darab 160 cm nyilast vagni ablaknak. Ennek mi a modja muszaki ertelemben? Mennyi lehet a korulbeluli anyag- es munkadija?

 

Kell-e hozza tervezo / statikus / epitesi engedely stb.? Akkor is, ha ez az oldal nem az utcara nez? Ezeknek mi a koltsege?

 

Koszi a valaszokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!