Keresés

Részletes keresés

Adm Creative Commons License 2014-07-02 14:43:25 61579

Én csemperagasztóval csináltam (Pratiker weber) és tökéletes lett.

kicsiati Creative Commons License 2014-07-02 13:44:01 61578

Ha vékonyan kened, pl ytongra, akkor nem ragacsos. Én két rétegben gletteltem. Az elsőt hígabban, a másodikat normál sűrűséggel. Tökéletesen sima lett az eredmény. De biztos sokat számít milyen ragasztóval gletteled.

halaloszto Creative Commons License 2014-07-02 13:36:39 61577

aha. akkor nekem makom volt, hogy az ytong falazohabarccsal csinaltam, nem csemperagasztoval.

 

Vajk

A hozzászólás:
(M)Ákos Creative Commons License 2014-07-02 13:31:38 61576

Csemperagacsot nem nagyon lehet simára glettelni, olyan mint a nokedlitészta, ragad.

Legalábbis, amit használtam (Szileton CM 16/17).

Csak nagy vassal van esély viszonylag egyenletes felületet létrehozni, max. pár hosszú húzással. És az is elég rücskös lesz. Plusz az első réteg valószínüleg tele lesz bordákkal a felület kiálló szemcséi miatt.

Ezeket a tapasztalatokat gyűjtöttem, amikor a zsaluköves kerítésemet egyengettem ki delap ragasztása előtt.

Előzmény:
halaloszto Creative Commons License 2014-07-02 11:04:11 61574

1. minnel simabbra gletteled, annal kevesbe tapad a kov. reteg.

 

2. ha mar gletteled, akkor glettelj bele dryvit halot, es akkor soha nem fog megrepedezni.

 

Vajk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!