|
|
|
|
 |
Adm
2014-07-02 14:43:25
|
61579
|
Én csemperagasztóval csináltam (Pratiker weber) és tökéletes lett. |
|
 |
kicsiati
2014-07-02 13:44:01
|
61578
|
Ha vékonyan kened, pl ytongra, akkor nem ragacsos. Én két rétegben gletteltem. Az elsőt hígabban, a másodikat normál sűrűséggel. Tökéletesen sima lett az eredmény. De biztos sokat számít milyen ragasztóval gletteled. |
|
 |
halaloszto
2014-07-02 13:36:39
|
61577
|
aha. akkor nekem makom volt, hogy az ytong falazohabarccsal csinaltam, nem csemperagasztoval.
Vajk |
|
A hozzászólás:
 |
(M)Ákos
2014-07-02 13:31:38
|
61576
|
Csemperagacsot nem nagyon lehet simára glettelni, olyan mint a nokedlitészta, ragad.
Legalábbis, amit használtam (Szileton CM 16/17).
Csak nagy vassal van esély viszonylag egyenletes felületet létrehozni, max. pár hosszú húzással. És az is elég rücskös lesz. Plusz az első réteg valószínüleg tele lesz bordákkal a felület kiálló szemcséi miatt.
Ezeket a tapasztalatokat gyűjtöttem, amikor a zsaluköves kerítésemet egyengettem ki delap ragasztása előtt. |
|
Előzmény:
 |
halaloszto
2014-07-02 11:04:11
|
61574
|
1. minnel simabbra gletteled, annal kevesbe tapad a kov. reteg.
2. ha mar gletteled, akkor glettelj bele dryvit halot, es akkor soha nem fog megrepedezni.
Vajk |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|