|
|
|
|
 |
shindo_a
2014-07-02 21:51:09
|
613
|
Szia!
Holnap megkérdezem a mi orvosunkat, mert lehet, hogy tőle hallottam a dologról.De ha gondolod addig is ,kérdezzél rá a következő linkelt fórumon.Én már nagyon sok jó tanácsot kapta a Doktor nőtől, nagyon segítőkész és lelkiismeretes . Az ilyen szörnyű tragédiát igazából nem is lehet feldolgozni, gyógyír sincsen sajnos,de higgyél nekem idővel azért kicsit könnyebb lesz majd.Én ezt nagyon jól tudom, hiszen az elmúlt pár év alatt hét cicát veszítettem el :-(((.
Még egyszer nagyon-nagyon sajnálom és együtt érzek veled.
Tünde
http://www.allatorvositanacsadas.hu/macskak
|
|
A hozzászólás:
 |
francizo
2014-07-02 09:01:18
|
612
|
Köszönöm az eggyüttérzésed.
Én sajnos semmit nem találtam az örökletes leukózisról. Az állatorvos szerint a fajtiszta brit rövidszőrű cicáknál gyakori, csak úgy, mint a szivbetegség. Azt is mondta, hogy ezek a cicák nem élnek 15 évet. Max 12-öt. Nem ismerek más brit rövidszőrű cica gazdit, ezért ha valakinek van ilyen tapasztalata szívesen olvasnék róla. Most keresem a miérteket. Nagyon nehezen dolgozom fel a történteket. |
|
Előzmény:
 |
shindo_a
2014-07-01 22:15:49
|
611
|
Szia!
Az örökletes leukózisról én már hallottam régebben,de sajnos nem emlékszem a részletekre.
Részvétem a cicád miatt :-(((
Tünde
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|