|
|
|
|
 |
Herr X
2014-07-02 11:01:24
|
61573
|
dobnám, csak hova? Lefolyóba nem mehet a lötyi, mert veszélyes hulladék...
Valószínű egy huszáros megoldást fogok alkalmazni. Amikor majd hívok konténert a betontörmeléknek, rá fogom önteni.... |
|
A hozzászólás:
 |
(M)Ákos
2014-07-01 23:41:18
|
61571
|
Ytonggal még nem dolgoztam, de lehet, hogy a mélyalapozás már megoldja a porolás problémáját..?
Azért azt a 8 éve lejárt cuccot kidobnám, bármilyen szagú is :) |
|
Előzmény:
 |
Herr X
2014-07-01 23:10:45
|
61568
|
Ha már csemperagasztó.
Arra gondoltam, hogy a tetőtérben majdan elkészülő vizesblokkok Ytong falát vékonyan leglettelném flexibilis csemperagasztóval, hogy addig se "poroljon" az Ytong, amíg ki nem csempézem. (van még kb. 10 éves Mapei Primer G-m, de arra csak 2 évet írnak szavatossági időre, pedig temperált helyen tároltam. Az amúgy honnét derül ki, hogy döglött, vagy sem?)
A ez a flexibilis csemperagasztóval glettelés hülye ötlet? Gondolom a következő réteg flexibilis ragasztónak nem fog nehezére esni a "gletthez" ragasztania a csempéket... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|