Keresés

Részletes keresés

kicsiati Creative Commons License 2014-07-02 13:16:53 61575

Én is flexibilis ragasztóval gletteltem az egész fürddőszobát, már csak azért is, mert az épített zuhanyzóban arra sokkal könnyebb volt felhordani a kenhető szigetelést.

10 év után szinte biztos, hogy döglött az a ragasztó. Abból látod, hogy össze állt, mint a beton.

halaloszto Creative Commons License 2014-07-02 11:04:11 61574

1. minnel simabbra gletteled, annal kevesbe tapad a kov. reteg.

 

2. ha mar gletteled, akkor glettelj bele dryvit halot, es akkor soha nem fog megrepedezni.

 

Vajk

Törölt nick Creative Commons License 2014-07-01 23:41:41 61572

A porolás ellen, mélyalapozó... is jó.

(M)Ákos Creative Commons License 2014-07-01 23:41:18 61571

Ytonggal még nem dolgoztam, de lehet, hogy a mélyalapozás már megoldja a porolás problémáját..?

Azért azt a 8 éve lejárt cuccot kidobnám, bármilyen szagú is :)

(M)Ákos Creative Commons License 2014-07-01 23:37:17 61569

Szerintem mehet. Plusz ragasztódba fog kerülni, de ha annyit megér, akkor hajrá.

Pl. a garázsban csináltam így aljzatkiegyenlítést, mert pont a fal felé lejtett a beton. 3 éve rajta a járólap. Az említett helyen 2x fél centit kentem pár nap eltéréssel, később ment rá a járólap.

Nekem a falfix buggyant szagú lett, amikor megdöglött.

A hozzászólás:
Herr X Creative Commons License 2014-07-01 23:10:45 61568

Ha már csemperagasztó.

 

Arra gondoltam, hogy a tetőtérben majdan elkészülő vizesblokkok Ytong falát vékonyan leglettelném flexibilis csemperagasztóval, hogy addig se "poroljon" az Ytong, amíg ki nem csempézem. (van még kb. 10 éves Mapei Primer G-m, de arra csak 2 évet írnak szavatossági időre, pedig temperált helyen tároltam. Az amúgy honnét derül ki, hogy döglött, vagy sem?)

 

A ez a flexibilis csemperagasztóval glettelés hülye ötlet? Gondolom a következő réteg flexibilis ragasztónak nem fog nehezére esni a "gletthez" ragasztania a csempéket...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!