|
|
|
|
 |
kicsiati
2014-07-02 13:16:53
|
61575
|
Én is flexibilis ragasztóval gletteltem az egész fürddőszobát, már csak azért is, mert az épített zuhanyzóban arra sokkal könnyebb volt felhordani a kenhető szigetelést.
10 év után szinte biztos, hogy döglött az a ragasztó. Abból látod, hogy össze állt, mint a beton. |
|
 |
halaloszto
2014-07-02 11:04:11
|
61574
|
1. minnel simabbra gletteled, annal kevesbe tapad a kov. reteg.
2. ha mar gletteled, akkor glettelj bele dryvit halot, es akkor soha nem fog megrepedezni.
Vajk |
|
 |
Törölt nick
2014-07-01 23:41:41
|
61572
|
A porolás ellen, mélyalapozó... is jó. |
|
 |
(M)Ákos
2014-07-01 23:41:18
|
61571
|
Ytonggal még nem dolgoztam, de lehet, hogy a mélyalapozás már megoldja a porolás problémáját..?
Azért azt a 8 éve lejárt cuccot kidobnám, bármilyen szagú is :) |
|
 |
(M)Ákos
2014-07-01 23:37:17
|
61569
|
Szerintem mehet. Plusz ragasztódba fog kerülni, de ha annyit megér, akkor hajrá.
Pl. a garázsban csináltam így aljzatkiegyenlítést, mert pont a fal felé lejtett a beton. 3 éve rajta a járólap. Az említett helyen 2x fél centit kentem pár nap eltéréssel, később ment rá a járólap.
Nekem a falfix buggyant szagú lett, amikor megdöglött. |
|
A hozzászólás:
 |
Herr X
2014-07-01 23:10:45
|
61568
|
Ha már csemperagasztó.
Arra gondoltam, hogy a tetőtérben majdan elkészülő vizesblokkok Ytong falát vékonyan leglettelném flexibilis csemperagasztóval, hogy addig se "poroljon" az Ytong, amíg ki nem csempézem. (van még kb. 10 éves Mapei Primer G-m, de arra csak 2 évet írnak szavatossági időre, pedig temperált helyen tároltam. Az amúgy honnét derül ki, hogy döglött, vagy sem?)
A ez a flexibilis csemperagasztóval glettelés hülye ötlet? Gondolom a következő réteg flexibilis ragasztónak nem fog nehezére esni a "gletthez" ragasztania a csempéket... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|