|
|
|
|
 |
Törölt nick
2014-07-01 23:39:45
|
61570
|
Hétvége okán, a minap BAUMAX OK feliratú zsákos hőszigetelés ragasztójára kényszerültem rá, 8 zsák erejéig.
És... valóban, kiváló anyag volt, olcsón (53 Ft/kg áron). |
|
 |
Kickdown_Rocky
2014-07-01 22:12:12
|
61567
|
Van két ismerősöm akik sok évvel ezelött csempéztek és járólapoztak.
Az egyik az 1000 forintos interprojekt,a másik az 1700 forintos interprojekt flexibilis ragasztót használt.Azóta sem jött fel egyetlen lap sem.
De én a saját magam megnyugtatására akarok kicsit minőségibb anyagot venni.
:) |
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-07-01 21:18:57
|
61566
|
Nem tudom mennyire urban legend, de azt mondják, hogy a barkácsáruházas sajátmárkás ragasztók/vakolatok/zsákos anyagok ugyanabból a minőségi anyagból vannak, mint pl a Mapei, csak mivel noname, tud olcsóbb lenni az agyonhypeolt cuccnál.
Tény, hogy mindenből van legjobb. De a középmezőny, aminek már van neve, sem lehet szar, mert ott is van brand és minőségellenőrzés.
Általában a probléma a hibás kivitelezésből adódik, nem pedig az anyagból (ha az legalább képvisel egy középminőséget). |
|
Előzmény:
 |
Kickdown_Rocky
2014-07-01 20:59:53
|
61565
|
Vagy a Sakret flex lesz vagy a Kingstone Flex,hasonló árban vannak.Az egyik 2400 a másik 2500.
:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|