|
|
|
|
 |
Kickdown_Rocky
2014-07-01 19:49:06
|
61563
|
Gondolom a flexibilis Sarketet mert padlófűtéshez az kell. 2400 körül van egy zsák.A sima standard az 900/zsák.
:) |
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-07-01 19:36:08
|
61562
|
Én Sakretet vettem (már nemtom mennyiért) a padlófűtés fölé, és néhol volt ahol centi vastagon kellett kennem. Semmi baja abszolút.
Lényeg, hogy megfelelően legyen mélyalapozva. |
|
Előzmény:
 |
Kickdown_Rocky
2014-07-01 13:52:11
|
61557
|
Bézs színű lap,napfény nem nagyon éri.
Ezt nem értem.Minden gyártónak van 1000 forint környékén csemperagasztója ami nem flexibilis.Azok 2500 felett kezdődnek.
Egyedül az Obis interprojekt flexibilis van 1700-ért.Az használható vagy nagyon gagyi?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|