Keresés

Részletes keresés

Kickdown_Rocky Creative Commons License 2014-07-01 15:34:03 61561
Oké,köszi!
:)
A hozzászólás:
C20NE Creative Commons License 2014-07-01 15:04:39 61560

Én sosem mertem kipróbálni. Ha mégsem jó és fel kell a burkolatot törni idegösszeomlást kaptam volna. Annyival nem drágább a minőségi ragasztó sem. Ha szép a felület 5-7 kg/m^2 elég.

 

Tapasztalat hiányában nem nyilatkoznék az Obis cuccról. Mapei, Sopro, Sika ezeket próbáltam és beváltak.

Előzmény:
Kickdown_Rocky Creative Commons License 2014-07-01 13:52:11 61557
Bézs színű lap,napfény nem nagyon éri.
Ezt nem értem.Minden gyártónak van 1000 forint környékén csemperagasztója ami nem flexibilis.Azok 2500 felett kezdődnek.
Egyedül az Obis interprojekt flexibilis van 1700-ért.Az használható vagy nagyon gagyi?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!