Keresés

Részletes keresés

KömKel Creative Commons License 2014-07-01 19:36:08 61562

Én Sakretet vettem (már nemtom mennyiért) a padlófűtés fölé, és néhol volt ahol centi vastagon kellett kennem. Semmi baja abszolút.

 

Lényeg, hogy megfelelően legyen mélyalapozva.

C20NE Creative Commons License 2014-07-01 15:04:39 61560

Én sosem mertem kipróbálni. Ha mégsem jó és fel kell a burkolatot törni idegösszeomlást kaptam volna. Annyival nem drágább a minőségi ragasztó sem. Ha szép a felület 5-7 kg/m^2 elég.

 

Tapasztalat hiányában nem nyilatkoznék az Obis cuccról. Mapei, Sopro, Sika ezeket próbáltam és beváltak.

A hozzászólás:
Kickdown_Rocky Creative Commons License 2014-07-01 13:52:11 61557
Bézs színű lap,napfény nem nagyon éri.
Ezt nem értem.Minden gyártónak van 1000 forint környékén csemperagasztója ami nem flexibilis.Azok 2500 felett kezdődnek.
Egyedül az Obis interprojekt flexibilis van 1700-ért.Az használható vagy nagyon gagyi?
Előzmény:
C20NE Creative Commons License 2014-07-01 08:44:11 61551

Ma már nem nagyon kapsz mást mint flexibilis ragasztót. Ha a lap nem sötét és nem éri direkt napsütés amitől nagyon felmelegszik 900cm^2-ig az Adesilex P9, Sopro No 101,  is megfelelő lehet. A fuga mérete ne legyen nagyon kicsi!

 

Ha necces, akkor inkább valamilyen S2-es ragasztót, jó gyártótól ( Sopro, Mapei...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!