|
|
|
|
 |
KömKel
2014-07-01 19:36:08
|
61562
|
Én Sakretet vettem (már nemtom mennyiért) a padlófűtés fölé, és néhol volt ahol centi vastagon kellett kennem. Semmi baja abszolút.
Lényeg, hogy megfelelően legyen mélyalapozva. |
|
 |
C20NE
2014-07-01 15:04:39
|
61560
|
Én sosem mertem kipróbálni. Ha mégsem jó és fel kell a burkolatot törni idegösszeomlást kaptam volna. Annyival nem drágább a minőségi ragasztó sem. Ha szép a felület 5-7 kg/m^2 elég.
Tapasztalat hiányában nem nyilatkoznék az Obis cuccról. Mapei, Sopro, Sika ezeket próbáltam és beváltak. |
|
A hozzászólás:
 |
Kickdown_Rocky
2014-07-01 13:52:11
|
61557
|
Bézs színű lap,napfény nem nagyon éri.
Ezt nem értem.Minden gyártónak van 1000 forint környékén csemperagasztója ami nem flexibilis.Azok 2500 felett kezdődnek.
Egyedül az Obis interprojekt flexibilis van 1700-ért.Az használható vagy nagyon gagyi?
|
|
Előzmény:
 |
C20NE
2014-07-01 08:44:11
|
61551
|
Ma már nem nagyon kapsz mást mint flexibilis ragasztót. Ha a lap nem sötét és nem éri direkt napsütés amitől nagyon felmelegszik 900cm^2-ig az Adesilex P9, Sopro No 101, is megfelelő lehet. A fuga mérete ne legyen nagyon kicsi!
Ha necces, akkor inkább valamilyen S2-es ragasztót, jó gyártótól ( Sopro, Mapei...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|