Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014-07-01 13:48:57 61556

Az alkid bázisra mondjuk az akril vagy poliuretán bázisú diszperziós festékek is tapadnak, szerintem.

Azaz a  kültéri/lábazati diszperziós festékek és a betonfestékek.

 

(ha az akril nem tapad, akkor kötőhíd sem fog, mert az is akril diszperzió...)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-07-01 13:45:10 61555

Az az olaj/zománc festék szinte biztosan alkid gyanta bázisú.

 

Ígyhát az átfestéshez...szerintem.

http://www.supralux.hu/termekek/belteri-falfestekek/supralux-wallkyd-higieniai-belteri--feher-falfestek

 

 

 

Előzmény:
kicsiati Creative Commons License 2014-06-30 13:45:31 61545

Sziasztok!

Olaj lábazatra (bár szerintem inkább zománc festék) szeretnék diszperzitet kenni. Mivel alapozzam?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!