|
|
|
|
 |
Törölt nick
2014-07-01 13:48:57
|
61556
|
Az alkid bázisra mondjuk az akril vagy poliuretán bázisú diszperziós festékek is tapadnak, szerintem.
Azaz a kültéri/lábazati diszperziós festékek és a betonfestékek.
(ha az akril nem tapad, akkor kötőhíd sem fog, mert az is akril diszperzió...) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
kicsiati
2014-06-30 13:45:31
|
61545
|
Sziasztok!
Olaj lábazatra (bár szerintem inkább zománc festék) szeretnék diszperzitet kenni. Mivel alapozzam? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|