Keresés

Részletes keresés

kicsiati Creative Commons License 2014-07-01 09:35:36 61552

Nem én találtam ki. Én azt javasoltam, ami a többi folyosón is van, hogy tegyenek fel parafát, amire lehet dekorálni, de elvetették. Én meg nem fogok csiszolni, kaparni, glettelni..stb. Gondnok vagyok nem hülye. :-)

Nem vagyok én annyira megfizetve.

A hozzászólás:
Gyurco78 Creative Commons License 2014-07-01 08:38:34 61550

Lábazaton megmarad a diszperzit? Bár, addig, amíg, a te gyereked jár oda, biztos :)

Előzmény:
kicsiati Creative Commons License 2014-06-30 13:45:31 61545

Sziasztok!

Olaj lábazatra (bár szerintem inkább zománc festék) szeretnék diszperzitet kenni. Mivel alapozzam?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!