|
|
|
|
 |
kicsiati
2014-07-01 09:35:36
|
61552
|
Nem én találtam ki. Én azt javasoltam, ami a többi folyosón is van, hogy tegyenek fel parafát, amire lehet dekorálni, de elvetették. Én meg nem fogok csiszolni, kaparni, glettelni..stb. Gondnok vagyok nem hülye. :-)
Nem vagyok én annyira megfizetve. |
|
A hozzászólás:
 |
Gyurco78
2014-07-01 08:38:34
|
61550
|
Lábazaton megmarad a diszperzit? Bár, addig, amíg, a te gyereked jár oda, biztos :) |
|
Előzmény:
 |
kicsiati
2014-06-30 13:45:31
|
61545
|
Sziasztok!
Olaj lábazatra (bár szerintem inkább zománc festék) szeretnék diszperzitet kenni. Mivel alapozzam? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|