|
|
|
|
 |
C20NE
2014-07-01 08:44:11
|
61551
|
Ma már nem nagyon kapsz mást mint flexibilis ragasztót. Ha a lap nem sötét és nem éri direkt napsütés amitől nagyon felmelegszik 900cm^2-ig az Adesilex P9, Sopro No 101, is megfelelő lehet. A fuga mérete ne legyen nagyon kicsi!
Ha necces, akkor inkább valamilyen S2-es ragasztót, jó gyártótól ( Sopro, Mapei...) |
|
A hozzászólás:
 |
Kickdown_Rocky
2014-07-01 08:19:47
|
61549
|
Sziasztok!
33x33-as(nem gres) járólaphoz keresek csemperagasztót.
A standard ragasztóknál általában max. 4-5 mm rétegvastagság és 500 cm2 maximális méret van megadva.
Pl. Kingstone standard,mapei keraset.
Ezek szerint a 33x33-as lapkhoz már flexibilis ragasztó kell?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|