|
|
|
|
 |
Törölt nick
2014-06-30 21:26:20
|
61548
|
Várd meg az ovi szünetet, vagy tereltesd ki a népet az ovinénikkel. Gyorsan legyalulod, összetakarítasz, és lehet festeni. |
|
A hozzászólás:
 |
kicsiati
2014-06-30 14:48:11
|
61547
|
Az kizárt. Óvodában kell csinálnom, és még vannak gyerekek. Szerintem a Murexin D4 jó lenne, csak hát csillagászati áron van. Ha van olcsóbb alapozás, szívesen veszem az ötleteket. |
|
Előzmény:
 |
M3 HellRot
2014-06-30 14:37:32
|
61546
|
Drót koronggal a sarokcsiszolón... szerintem ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|