Keresés

Részletes keresés

kicsiati Creative Commons License 2014-06-30 14:48:11 61547

Az kizárt. Óvodában kell csinálnom, és még vannak gyerekek. Szerintem a Murexin D4 jó lenne, csak hát csillagászati áron van. Ha van olcsóbb alapozás, szívesen veszem az ötleteket.

A hozzászólás:
M3 HellRot Creative Commons License 2014-06-30 14:37:32 61546

Drót koronggal a sarokcsiszolón... szerintem ;)

Előzmény:
kicsiati Creative Commons License 2014-06-30 13:45:31 61545

Sziasztok!

Olaj lábazatra (bár szerintem inkább zománc festék) szeretnék diszperzitet kenni. Mivel alapozzam?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!