Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014-07-01 13:45:10 61555

Az az olaj/zománc festék szinte biztosan alkid gyanta bázisú.

 

Ígyhát az átfestéshez...szerintem.

http://www.supralux.hu/termekek/belteri-falfestekek/supralux-wallkyd-higieniai-belteri--feher-falfestek

 

 

 

Gyurco78 Creative Commons License 2014-07-01 08:38:34 61550

Lábazaton megmarad a diszperzit? Bár, addig, amíg, a te gyereked jár oda, biztos :)

M3 HellRot Creative Commons License 2014-06-30 14:37:32 61546

Drót koronggal a sarokcsiszolón... szerintem ;)

A hozzászólás:
kicsiati Creative Commons License 2014-06-30 13:45:31 61545

Sziasztok!

Olaj lábazatra (bár szerintem inkább zománc festék) szeretnék diszperzitet kenni. Mivel alapozzam?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!