Keresés

Részletes keresés

shindo_a Creative Commons License 2014-07-01 22:15:49 611

Szia!

 

 Az örökletes leukózisról én már hallottam régebben,de sajnos nem emlékszem a részletekre.

 

Részvétem a cicád miatt :-(((

 

 

                 Tünde

 

       

A hozzászólás:
francizo Creative Commons License 2014-06-29 12:06:21 607

Sziasztok!

 

2014.06.25.-én drága kiscicám Zoya örökre elaludt. Az orvos szerint örökletes eredetű leukózisa volt. 7 éves volt. Mi oltva szerződéssel vettük. tehát nem hordozta a betegséget. Hallott e már valaki örökletes eredetű leukózisról?Köszönöm a válaszokat előre is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!