|
|
|
|
 |
shindo_a
2014-07-01 22:15:49
|
611
|
Szia!
Az örökletes leukózisról én már hallottam régebben,de sajnos nem emlékszem a részletekre.
Részvétem a cicád miatt :-(((
Tünde
|
|
A hozzászólás:
 |
francizo
2014-06-29 12:06:21
|
607
|
Sziasztok!
2014.06.25.-én drága kiscicám Zoya örökre elaludt. Az orvos szerint örökletes eredetű leukózisa volt. 7 éves volt. Mi oltva szerződéssel vettük. tehát nem hordozta a betegséget. Hallott e már valaki örökletes eredetű leukózisról?Köszönöm a válaszokat előre is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|