Keresés

Részletes keresés

KömKel Creative Commons License 2014-06-28 23:18:39 61533

Kerités esetében ha betonból (vagy zsalukő) van a lábazat, akkor semmivel. Ha téglapillérek, vagy tégla lábazat van, akkor ugyanúgy vizszintes bitumenes lemezzel, mint a lakóháznál.

 

A felszivárgó talajnedvesség miatt szokta ledobni a vakolatot a kerités, ha úgy van megcsinálva.

 

Kerités(lábazat) legyen zsalukőből, cementvakolattal (vagy fagyálló burkolattal), és nincs vele gond.

A hozzászólás:
Budai Szabolcs Creative Commons License 2014-06-28 23:14:32 61531

és alulról mivel szokták elválasztani? ami megakadályozza a víz felszívódását? különben nem inkább  a föld felé szivárog?

Előzmény:
KömKel Creative Commons License 2014-06-28 23:08:15 61529

LEhet én vagyok elmaradva technológiai tudásban, de nem ismerek olyan kenhető vizszigetelést, ami kültéri lenne... (és ne lenne krva drága)

 

Amennyiben fel tud szivárogni a falban a talajnedvesség, akkor nem elég kivülről leszigetelni. Ha nincs alulról elválasztva, úgysem ér semmit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!