Keresés

Részletes keresés

milyen matracot Creative Commons License 2014-06-29 09:46:14 61535

A tetot tovabbra sem szeretnem leszedni az irdatlan koltsegek miatt. Szeretnek egy muszakilag megfelelo szigetelest, elfogadhato koltsegekkel.

 

Ha lemerem pontosan a kozetgyapot vastagsagat, akkor mar lehet paraszamitast vegezni ill. megmondani, hogy belulre min/max mennyi uveggyapot johet? Milyen egyeb info kell egy ilyen paraszamitashoz?

 

 

A hozzászólás:
KömKel Creative Commons License 2014-06-28 23:09:32 61530

A "kb" centik miatt én inkább azt mondom, hogy szedd le, mert bizonytalan, hogy hová esik a párapont a szerkezetben, és a fát szereti a penész.

Előzmény:
milyen matracot Creative Commons License 2014-06-28 23:02:06 61528

Beepitett tetoter ferde falainak hoszigeteleset szeretnem feljavitani a belso oldalrol. (Tudom, hogy muszakilag tokeletes megoldast kivulrol lehetne csinalni, de az nem johet szoba.) A jelenlegi retegrend kivulrol:

- cserep

- csereplec

- legres (3 cm)

- alukasirozott hablemez

- kozetgyapot a szarufak kozott (kb. 10-15 cm)

- falemez (nem tudom, hogy pontosan milyen, nem OSB, '80-as evek vegen lett beepitve)

Belso oldalon folytatnam a retegeket igy:

- uveggyapot (15 cm)

- parzaro folia

- gipszkarton

 

Para szempontbol maradhat-e a falemez? Vagy eleg csak korfuroval perforalni? Vagy le kell szedni?

 

Egyeb, amire figyeljek oda?

 

Koszonom a valaszokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!