Keresés

Részletes keresés

Budai Szabolcs Creative Commons License 2014-06-28 23:14:32 61531

és alulról mivel szokták elválasztani? ami megakadályozza a víz felszívódását? különben nem inkább  a föld felé szivárog?

A hozzászólás:
KömKel Creative Commons License 2014-06-28 23:08:15 61529

LEhet én vagyok elmaradva technológiai tudásban, de nem ismerek olyan kenhető vizszigetelést, ami kültéri lenne... (és ne lenne krva drága)

 

Amennyiben fel tud szivárogni a falban a talajnedvesség, akkor nem elég kivülről leszigetelni. Ha nincs alulról elválasztva, úgysem ér semmit.

Előzmény:
Budai Szabolcs Creative Commons License 2014-06-28 21:41:27 61527

Üdv kerítésemet szeretném javíttatni , a kőműves szerint a lábazatot le lehet kenni ha kiássa kenhető vízszigeteléssel, ezzel megakadályozva a víz felszívódását. Ennek van valami értelme? Állítása szerint 40 cm mélységig kiássák és lekeni?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!