|
|
|
|
 |
Budai Szabolcs
2014-06-28 23:14:32
|
61531
|
és alulról mivel szokták elválasztani? ami megakadályozza a víz felszívódását? különben nem inkább a föld felé szivárog? |
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-06-28 23:08:15
|
61529
|
LEhet én vagyok elmaradva technológiai tudásban, de nem ismerek olyan kenhető vizszigetelést, ami kültéri lenne... (és ne lenne krva drága)
Amennyiben fel tud szivárogni a falban a talajnedvesség, akkor nem elég kivülről leszigetelni. Ha nincs alulról elválasztva, úgysem ér semmit. |
|
Előzmény:
 |
Budai Szabolcs
2014-06-28 21:41:27
|
61527
|
Üdv kerítésemet szeretném javíttatni , a kőműves szerint a lábazatot le lehet kenni ha kiássa kenhető vízszigeteléssel, ezzel megakadályozva a víz felszívódását. Ennek van valami értelme? Állítása szerint 40 cm mélységig kiássák és lekeni?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|