|
|
|
|
 |
KömKel
2014-06-28 23:09:32
|
61530
|
A "kb" centik miatt én inkább azt mondom, hogy szedd le, mert bizonytalan, hogy hová esik a párapont a szerkezetben, és a fát szereti a penész. |
|
A hozzászólás:
 |
milyen matracot
2014-06-28 23:02:06
|
61528
|
Beepitett tetoter ferde falainak hoszigeteleset szeretnem feljavitani a belso oldalrol. (Tudom, hogy muszakilag tokeletes megoldast kivulrol lehetne csinalni, de az nem johet szoba.) A jelenlegi retegrend kivulrol:
- cserep
- csereplec
- legres (3 cm)
- alukasirozott hablemez
- kozetgyapot a szarufak kozott (kb. 10-15 cm)
- falemez (nem tudom, hogy pontosan milyen, nem OSB, '80-as evek vegen lett beepitve)
Belso oldalon folytatnam a retegeket igy:
- uveggyapot (15 cm)
- parzaro folia
- gipszkarton
Para szempontbol maradhat-e a falemez? Vagy eleg csak korfuroval perforalni? Vagy le kell szedni?
Egyeb, amire figyeljek oda?
Koszonom a valaszokat! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|