Keresés

Részletes keresés

topikolos Creative Commons License 2014-06-29 20:12:42 61538

Köszi!

 

Akkor marad a kőzetgyapot. Táblásra gondoltam, nem tekercsesre. Hogy érted a nem gagyit?

A hozzászólás:
KömKel Creative Commons License 2014-06-28 21:21:50 61526

Sokat jelent, rakj inkább kőzetgyapotot, lehetőleg ne a leggagyibbat.

Előzmény:
topikolos Creative Commons License 2014-06-28 13:10:21 61520

KömKel!

 

Könnyűszerkezetes falba (2x12mm gk, 3cm léc, 12cm  lécváz, osb, e~20cm eps) a 12cm-be tegyek mindenképpen kőzetgyapot táblát a hanggátlás miatt, vagy ilyen rétegrendnél nem jelent olyan sokat, és mehetne oda is eps?

 

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!