|
|
|
|
 |
topikolos
2014-06-29 20:12:42
|
61538
|
Köszi!
Akkor marad a kőzetgyapot. Táblásra gondoltam, nem tekercsesre. Hogy érted a nem gagyit? |
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-06-28 21:21:50
|
61526
|
Sokat jelent, rakj inkább kőzetgyapotot, lehetőleg ne a leggagyibbat. |
|
Előzmény:
 |
topikolos
2014-06-28 13:10:21
|
61520
|
KömKel!
Könnyűszerkezetes falba (2x12mm gk, 3cm léc, 12cm lécváz, osb, e~20cm eps) a 12cm-be tegyek mindenképpen kőzetgyapot táblát a hanggátlás miatt, vagy ilyen rétegrendnél nem jelent olyan sokat, és mehetne oda is eps?
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|