|
|
|
|
 |
Törölt nick
2014-06-28 08:59:45
|
61514
|
köszi, a lépéshanggátló eps vagy gyapot az kemény, nem nyomódik össze, a felette lévő burkolatoktól?
egy barátomnál voltam, aki most tervezi beépíteni a tetőteret, de a terve az volt, hogy a gerenda közé gyapot, rá 2x10mm osb, arra laminált. de valahogy éreztem, hogy nem ez a helyes rétegrend. mi lesz ha igy csinálja?
|
|
A hozzászólás:
 |
KömKel
2014-06-28 08:47:40
|
61513
|
- fafödém gerendák max 50 cm-es tengelytávval
- osb 22 mm
- lépéshanggáltó EPS/gyapot 23/20
- (ha kell a vezetékeknek akkor még erre 3-4 cm lépésálló EPS)
- knauf szárazpadló 2x10 mm
- burkolat |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2014-06-27 23:37:12
|
61512
|
egy fafödémes tetőtérben kerülne kialakításra egy dolgozószoba és egy háló,
mi lenne a helyes rétegrend?esetleg kép is jöhet ha van valakinek,
lamináltpadló menne oda.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|