Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014-06-28 08:59:45 61514

köszi, a lépéshanggátló eps vagy gyapot az kemény, nem nyomódik össze, a felette lévő burkolatoktól?

 

egy barátomnál voltam, aki most tervezi beépíteni a tetőteret, de a terve az volt, hogy a gerenda közé gyapot, rá 2x10mm osb, arra laminált. de valahogy éreztem, hogy nem ez a helyes rétegrend. mi lesz ha igy csinálja?

 

 

A hozzászólás:
KömKel Creative Commons License 2014-06-28 08:47:40 61513

- fafödém gerendák max 50 cm-es tengelytávval

- osb 22 mm

- lépéshanggáltó EPS/gyapot 23/20

- (ha kell a vezetékeknek akkor még erre 3-4 cm lépésálló EPS)

- knauf szárazpadló 2x10 mm

- burkolat

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-27 23:37:12 61512

egy fafödémes tetőtérben kerülne kialakításra egy  dolgozószoba és egy háló, 

 

mi lenne a helyes rétegrend?esetleg kép is jöhet ha van valakinek,

 

lamináltpadló menne oda.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!