Keresés

Részletes keresés

BUSZNYI Creative Commons License 2014-07-30 13:29:51 22579

Sikerült végre szeknnelnem 645 filmet, egy Nikon 9000 géppel.

A képeket egyébként Mamiya 645 1000s géppel 2,8/45mm obival kézből készítettem. A film kodak Tmax 400 volt. Jó szemcsésnek látom teljes méretben de az ISO meg kellett az időjárás miatt. A filmet X-Tolban hívtam 20 fokon.

 

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2014-06-28 06:27:38 22573

Turkaltam a negak kozott. Egy par ev elotti tura kepei egy muzeumkent megorzott tnyarol.

Delta 100 volt az aldozat.

Előzmény:
pacs_425 Creative Commons License 2014-06-27 09:08:31 22556

Foma 100 és a remek cseh R09:

 

 

        

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!