Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014-06-27 19:28:50 22571

Xtol 1+1-ben.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-06-27 19:28:19 22570

Kicsit vissza kanyarodva a Foma 100-ra, nekem nagyon príma negatívot (és még jobb nagyítást) hozott 9x12 méretben. Ha lesz végre 4x5-ös kazettám, azért benevezek fp4, illetve d100-ra is. Meg a Tmaxra is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!