Keresés

Részletes keresés

BUSZNYI Creative Commons License 2014-06-27 19:18:19 22569

Dettó. Annyi vezeték és oszlop van, hogy néha már nem is tudok mit fotózni csak azokat. 

Azt hittem csak engem zavar de még a Scott Kelby is kiakadt egy tájképen :-). 

Persze filmen ez javítani nem nagyon lehet, ezért írtam hogy a kolléga jól használta a drótokat.

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2014-06-27 18:16:21 22568

Nekem is ez a gondom. Ahol en elek, itt is sok szep fatemplom van, de a sok madzag az egen mindig elveszi a kedvem.

Előzmény:
BUSZNYI Creative Commons License 2014-06-27 09:20:57 22557

Amúgy meg a Villánykövesdi pincesor nem? ;-)

A kép szép. Jól szerkesztetted bele a sok madzadot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!