|
|
|
|
 |
BUSZNYI
2014-06-27 19:18:19
|
22569
|
Dettó. Annyi vezeték és oszlop van, hogy néha már nem is tudok mit fotózni csak azokat.
Azt hittem csak engem zavar de még a Scott Kelby is kiakadt egy tájképen :-).
Persze filmen ez javítani nem nagyon lehet, ezért írtam hogy a kolléga jól használta a drótokat. |
|
A hozzászólás:
 |
-Minarik-
2014-06-27 18:16:21
|
22568
|
Nekem is ez a gondom. Ahol en elek, itt is sok szep fatemplom van, de a sok madzag az egen mindig elveszi a kedvem. |
|
Előzmény:
 |
BUSZNYI
2014-06-27 09:20:57
|
22557
|
Amúgy meg a Villánykövesdi pincesor nem? ;-)
A kép szép. Jól szerkesztetted bele a sok madzadot. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|