|
|
|
|
 |
kisidi
2014-06-27 15:49:32
|
829
|
Nekem semmi, gondoltam megfűzöm a villanyszerelőt, ha az jön le, hogy megoldható. :)
Kívánom, hogy éld túl! :) hajrá, és köszi a választ! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-06-27 15:36:21
|
828
|
Attól függ, mennyi tudásod, milyen szerszámaid és milyen anyagaid vannak. A GR10Q rögzítése a kerek lámpatest közepénél van, az E27 a szélén. Kérdés, hogyan vezeted be a 220-at, mert ott nemcsak be kell bújni, de azt is biztosítani kell, hogy ne nyírja el a kábelt a lámpatest. A GR foglalat vagy csavarral, vagy bepattanó füllel kapcsolódik a házhoz, előbbire van esély, utóbbihoz nem háztartási szerszámok kellenek a ház megfelelő kivágásához. Ha tényleg sok lámpatestről van szó, akkor akár érdemes is lehet szerszámot vagy készüléket készíteni az átalakításhoz. Azt hiszem, megpróbálok egy ilyen átalakítást, és ha túlélem, beszámolok a tapasztalatokról :-) |
|
Előzmény:
 |
kisidi
2014-06-27 07:09:25
|
827
|
Sziasztok!
Mennyire nehéz egy pl. gyári E27 re tervezett lámpában átcserélni a foglalatot gr10q perec foglalatra cserélni és tudtok-e ajánlani hozzá alkatrészt? Amit ismerek, az egyből világít, nem villog, nem kell idő, hogy begerjedjen, ilyen foglalat kellene ezekhez is.
Ugyanis jó erős megvilágítás a cél, amit néztem 22 W és 2000 lumen. Van ahol már használtunk ilyet, bevált, csak kevés a választék ilyen lámpákból. És több helyre kéne egy fajta, egy design, viszont lenne olyan hely, ahol elég lenne az E27 60w fénye pl. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|