Keresés

Részletes keresés

pacs_425 Creative Commons License 2014-06-27 17:58:06 22567

Akár itt is, én is offoltam már ebben a topikban.

Egyébként meg kábé mindegy, ahogy foveon olvtárs is megjegyezte régebben, ugyanaz a maréknyi ember aktiv a filmes fórumokon.

 

Rollei Creative Commons License 2014-06-27 17:27:27 22564

"OFF színes analóg témákat melyik topikon beszélitek meg?"

 

 

 

Ha nem válik parttalanná a színes téma, nyugodtan megkérdezheted itt is amire kíváncsi vagy, ezért ne keress másik trotyikot. Errefelé egy-két kivételtől eltekintve elég nyugodtak és türelmesek a népek. Nem fognak azon rinyálni hogy színes, inkább annak örülnek, hogy analóg. Szerintem...

 

 

D94A Creative Commons License 2014-06-27 12:50:32 22563

Szeva.

Laborálás című topikban beszéljük meg.

Rőth Sándor Creative Commons License 2014-06-27 12:04:25 22562

A színes az tabu, szamizdatban nyomjuk. B31 az összekötő, nála lehet jelentkezni.

Az elején le fog rázni, de légy kitartó, majdcsak be vesz a buliba.

A hozzászólás:
siófoki35 Creative Commons License 2014-06-27 11:40:39 22560

OFF színes analóg témákat melyik topikon beszélitek meg?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!