|
|
|
|
 |
pacs_425
2014-06-27 17:58:06
|
22567
|
Akár itt is, én is offoltam már ebben a topikban.
Egyébként meg kábé mindegy, ahogy foveon olvtárs is megjegyezte régebben, ugyanaz a maréknyi ember aktiv a filmes fórumokon.
|
|
 |
Rollei
2014-06-27 17:27:27
|
22564
|
"OFF színes analóg témákat melyik topikon beszélitek meg?"
Ha nem válik parttalanná a színes téma, nyugodtan megkérdezheted itt is amire kíváncsi vagy, ezért ne keress másik trotyikot. Errefelé egy-két kivételtől eltekintve elég nyugodtak és türelmesek a népek. Nem fognak azon rinyálni hogy színes, inkább annak örülnek, hogy analóg. Szerintem...
|
|
 |
D94A
2014-06-27 12:50:32
|
22563
|
Szeva.
Laborálás című topikban beszéljük meg. |
|
 |
Rőth Sándor
2014-06-27 12:04:25
|
22562
|
A színes az tabu, szamizdatban nyomjuk. B31 az összekötő, nála lehet jelentkezni.
Az elején le fog rázni, de légy kitartó, majdcsak be vesz a buliba. |
|
A hozzászólás:
 |
siófoki35
2014-06-27 11:40:39
|
22560
|
OFF színes analóg témákat melyik topikon beszélitek meg? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|