|
|
|
|
 |
Kályháskristóf
2014-06-28 15:23:05
|
1746
|
20.000Ft térítés ellenében el tudom bontani.
K. |
|
A hozzászólás:
 |
popaz
2014-06-27 10:06:56
|
1745
|
Tisztelt Fórumozók,
a csatolt képekre szeretnék kérni egy bontást, Tótha Lacinál már kapcsolatba léptem, de most ő sajnos nem ér rá. A kályhák a 8. kerület Korányi S. utcában találhatóak (ingyenes parkolás)
Ja és megtévesztőek a képek, de ez valóban 2 darab kályha :)
Van rá sanszom hogy bárki elvállalja, vagy kuka?
 
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|