Keresés

Részletes keresés

-Minarik- Creative Commons License 2014-06-28 06:27:38 22573

Turkaltam a negak kozott. Egy par ev elotti tura kepei egy muzeumkent megorzott tnyarol.

Delta 100 volt az aldozat.

siófoki35 Creative Commons License 2014-06-27 11:32:13 22558

ez nagyon szép! :)

 

(ma én is befűztem egy Foma100-ast a Smenámba, eredményekről beszámolok :)

BUSZNYI Creative Commons License 2014-06-27 09:20:57 22557

Amúgy meg a Villánykövesdi pincesor nem? ;-)

A kép szép. Jól szerkesztetted bele a sok madzadot.

A hozzászólás:
pacs_425 Creative Commons License 2014-06-27 09:08:31 22556

Foma 100 és a remek cseh R09:

 

 

        

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!