Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
derült ég Creative Commons License 2014-06-26 21:56:14 289

Szerviz. Nem mai darab, időnként kell.

Úgy is dolgozhatsz, hogy belövöd a jó expó adatait, meg a fénymérőét is. A különbséggel meg korrigálod a fénymérő adatait mindig.

Előzmény:
Sail_D Creative Commons License 2014-06-26 21:34:15 288

Hogy lehet bekalibrálni? Én be tudom, vagy el kell vinni szervizbe?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!