|
|
|
|
 |
Törölt nick
2014-06-26 18:46:57
|
22551
|
Szia! Ha a „gagyi” filmeket, is Xtol 1+1 –be hívod, szerintem jobb eredményt (finomabb szemcse, lényegesen jobb érzékenyég kihasználás. *) fogsz kapni, mint Rodinal esetén, bármit is csinálsz vele…
* De, ne nagyon számíts arra, hogy a dobozra írt ISO eléred, elég kevés film hozza a jobbak között is.
|
|
A hozzászólás:
 |
Andrew77
2014-06-26 11:18:32
|
22550
|
T-Maxot vagy Deltát biztos nem hívnék Rodinalban, de szoktam használni olcsóbb filmeket is (mert az anyagi lehetőségeim végesek), mint Fortepan, Fomapan, Polypan. Ha tudnék javítani a minőségén nyílván nem bánnám.
Egyébként van vele tapasztalatod? |
|
Előzmény:
 |
foveon
2014-06-26 11:00:17
|
22549
|
hat nem tom olyan nagy difit nem latok azon a h betun:) sztem ez a konyhasozzuk a rodinalt fortepanon az a xarbol a varat kategoria. rendes filmet kell hasznalni rendes hivoval (pl xtol) es meg van oldva. persze igy biztos tobbe kerul de kerdes hogy kinek mit ernek meg a kepei, vagy csak siman technozni akar...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|