Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014-06-26 18:46:57 22551

Szia! Ha a „gagyi” filmeket, is Xtol 1+1 –be hívod, szerintem jobb eredményt (finomabb szemcse, lényegesen jobb érzékenyég kihasználás. *) fogsz kapni, mint Rodinal esetén, bármit is csinálsz vele…

 

* De, ne nagyon számíts arra, hogy a dobozra írt ISO eléred, elég kevés film hozza a jobbak között is.

A hozzászólás:
Andrew77 Creative Commons License 2014-06-26 11:18:32 22550

T-Maxot vagy Deltát biztos nem hívnék Rodinalban, de szoktam használni olcsóbb filmeket is (mert az anyagi lehetőségeim végesek), mint Fortepan, Fomapan, Polypan. Ha tudnék javítani a minőségén nyílván nem bánnám.

Egyébként van vele tapasztalatod?

Előzmény:
foveon Creative Commons License 2014-06-26 11:00:17 22549

hat nem tom olyan nagy difit nem latok azon a h betun:) sztem ez a konyhasozzuk a rodinalt fortepanon az a xarbol a varat kategoria. rendes filmet kell hasznalni rendes hivoval (pl xtol) es meg van oldva. persze igy biztos tobbe kerul de kerdes hogy kinek mit ernek meg a kepei, vagy csak siman technozni akar...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!