Keresés

Részletes keresés

foveon Creative Commons License 2014-06-26 11:00:17 22549

hat nem tom olyan nagy difit nem latok azon a h betun:) sztem ez a konyhasozzuk a rodinalt fortepanon az a xarbol a varat kategoria. rendes filmet kell hasznalni rendes hivoval (pl xtol) es meg van oldva. persze igy biztos tobbe kerul de kerdes hogy kinek mit ernek meg a kepei, vagy csak siman technozni akar...

 

A hozzászólás:
Andrew77 Creative Commons License 2014-06-26 09:51:36 22548

Sziasztok!

 

Neten futottam bele pár írásba amikben sót adnak Rodinalhoz. Van ahol nátrum-kloridot (konyhasót) írnak, de a legtöbb helyen nátrium-szulfitot. Többnyire finomabb szemcsézetről számolnak be. Van aki a magasabb alapfátyolt és csökkent élességet is megemlíti negatívumként. Az érdekelne, hogy próbálte-e már valaki. Főleg Fortepan 100-assal  vagy Fomapan 100-assal szerzett tapasztalatokra lennék kíváncsi, amik egyébként is durvább szemcsézettségű filmek.

Itt egy link is. Ő pl. tengeri sót használt.

 

http://www.streetphotographyblog.co.uk/906/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!