|
|
|
|
 |
Töck Jenő
2014-06-26 20:11:02
|
61510
|
A közhiedelemtől eltérően a fővas a födémben, gerendában NEM MINDIG alul van! Ha rossz helyen van, akkor a minimum, hogy a padlóban FÖLÜL jólfejlett repedések várhatóak. |
|
A hozzászólás:
 |
Zöldár
2014-06-26 07:30:09
|
61506
|
A mennyiségén kívül függ még a térbeli elhelyezkedésétől is, stb. |
|
Előzmény:
 |
Töck Jenő
2014-06-25 20:57:43
|
61505
|
Tán nem ártana számolni, mert ez függ a födém vastagságától, a födém alaprajzától, vannak-e benne falak vagy oszlopok? stb. A 130 kg/m3 az lehet jó, csak nem mindegy, hogy hová kerül az a nyomorult vas. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|