|
|
|
|
 |
koca.caola
2014-06-26 10:16:11
|
61508
|
Köszi mindenkinek.
Hat méteres a legnagyobb fesztáv.
Kétszer 6x4-es, és egy 4x3-as födémről lenne szó, 20 cm vastagságú.
|
|
 |
Zöldár
2014-06-26 07:32:01
|
61507
|
ja látom a
"hová kerül a .. ". erre utal. |
|
 |
Zöldár
2014-06-26 07:30:09
|
61506
|
A mennyiségén kívül függ még a térbeli elhelyezkedésétől is, stb. |
|
A hozzászólás:
 |
Töck Jenő
2014-06-25 20:57:43
|
61505
|
Tán nem ártana számolni, mert ez függ a födém vastagságától, a födém alaprajzától, vannak-e benne falak vagy oszlopok? stb. A 130 kg/m3 az lehet jó, csak nem mindegy, hogy hová kerül az a nyomorult vas. |
|
Előzmény:
 |
koca.caola
2014-06-25 16:50:19
|
61503
|
Hi!
Monolit födémbe kb. mennyi vasat kell rakni? Pince födémre kéne, felette lakótér.
Köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|