Keresés

Részletes keresés

siófoki35 Creative Commons License 2014-06-25 17:03:00 3947

Én csak abban segítettem, hogy elfogyjon az ami senkinek sem kell :)

A hozzászólás:
siófoki35 Creative Commons License 2014-06-25 17:02:18 3946

Figyu, nem az enyém, nem én adom el, nem tudok róla többet mint te. 

 

http://forum.index.hu/User/UserDescription?u=1213213   Ő az eladó.

Előzmény:
4557 Creative Commons License 2014-06-25 16:34:54 3945

aha, értem

és rajta van hogy sheet film v. ilyesmi?

vagy nincs rajta semmi felirat a méretét illetően?

ez így négyzetesen ekkorában elég valószínűtlen síkfilmnek, bár a fene tudja

mert ez lehet ekkora úgy is ha kisfilm lenne tekercsben, de gondolom a jelölést felfedeztétek volna :-)

ha küldesz egy sms-t vagy valamit felhívlak

mikor járt le?

20/9702479

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!