|
|
|
|
 |
4557
2014-06-25 16:34:54
|
3945
|
aha, értem
és rajta van hogy sheet film v. ilyesmi?
vagy nincs rajta semmi felirat a méretét illetően?
ez így négyzetesen ekkorában elég valószínűtlen síkfilmnek, bár a fene tudja
mert ez lehet ekkora úgy is ha kisfilm lenne tekercsben, de gondolom a jelölést felfedeztétek volna :-)
ha küldesz egy sms-t vagy valamit felhívlak
mikor járt le?
20/9702479 |
|
A hozzászólás:
 |
siófoki35
2014-06-25 13:45:40
|
3944
|
inkább centi :) a rollfilmes dobozhoz mérd hozzá. |
|
Előzmény:
 |
4557
2014-06-25 09:07:28
|
3943
|
Hello, engem érdekel az agfa, de mi az hogy kb 8x8-as? cm? inch?
20/9702479 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|