|
|
|
|
 |
siófoki35
2014-06-25 13:45:40
|
3944
|
inkább centi :) a rollfilmes dobozhoz mérd hozzá. |
|
A hozzászólás:
 |
4557
2014-06-25 09:07:28
|
3943
|
Hello, engem érdekel az agfa, de mi az hogy kb 8x8-as? cm? inch?
20/9702479 |
|
Előzmény:
 |
siófoki35
2014-06-25 08:10:28
|
3942
|
középformátumú fórumban elosztottunk egymás közt egy nagy csomag régi filmet, de megmaradt egy doboz ősrégi Agfa "copy film" feliratú, nem túl nagyméretű síkfilm. Akit érdekel várjuk a középformátumú topikban. kb 320 forintba kerül. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|