|
|
|
|
 |
shindo_a
2014-06-25 15:49:25
|
604
|
Szia!
Nagyon szívesen ! Azért előfordulhat ,hogy beletelik egy két napba mire válaszol a Doktornő .Mivel rengetegen fordulnak hozzá.A képfeltöltés nekem sem sikerült annak idején. Ezt úgy oldottuk meg , hogy a képfeltöltés.hu-ra tettük a képet, és azt a linket küldtem el a Doktornőnek.
Üdv Tünde |
|
A hozzászólás:
 |
B.Dóra92
2014-06-24 21:56:38
|
603
|
Köszönöm a linket :) Már írtam is a fórumba :) Sajnos képet nem bírtam feltölteni, így eléggé nehézkesen ment a leírás, hogy mi is van Cecil fülén :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|