|
|
|
|
 |
vinbala03
2014-06-25 00:01:19
|
2676
|
Köszönöm szépen. Utána jártam a meglévő kacagóimnak és elkeserítő vége lett. Mindkettő tojó. Csak azért nem tojik még mindkettő mert még fiatal az egyik. Szóval a vadas tarka pár amit beszerzek nem lesz elég. Lehet hogy két hím vadas tarkát kéne vennem? Párokba állnának? |
|
A hozzászólás:
 |
NS68
2014-06-24 18:29:04
|
2675
|
A fiataloknál nagyon nehéz a nemeket megkülömböztetni sőt még az ivaréretteknél is. Majd akkor biztos ha tojást tojik.
Az ár változó lehet, itt felénk 500-1000Ft |
|
Előzmény:
 |
vinbala03
2014-06-24 10:51:09
|
2674
|
Sajnos eléggé helyhez vagyok kötve. Itt helyben kell beszereznem legrosszabb esetben Tata-Nyergesújfalu útvonalon. A vadas tarka jó szín? Mennyi a reális ár egy fiatal vadas tarkáért? Hogyan lehet a nemeket megkülönböztetni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|